HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

Size ÖZEL ATİ ÇOCUK KULÜBÜ’nden bahsetmek istiyoruz; 

Çocuğun benzersiz bir birey olduğuna inanıyoruz. Her bir çocuğun sosyal, duygusal, zihinsel ve fiziksel ihtiyaçlarına duyarlıyız.
Biz, çocukları sadece öğrenmeye değil, öğrenmeyi sevmeye cesaretlendiriyoruz. Çocuklara öğrenmeyi bir süreç olarak alan ve çocuklara başarılı deneyimlerden zevk alabilmelerine yardım eden gelişimlerine uygun programlar sağlıyoruz.
Biz, çocuklara güvenli, temiz, sağlıklı ve düzenli bir fiziksel çevre hazırlamamız gerektiğine inanıyoruz. Sınıflar çeşitli öğrenme seviyelerine uygun zorlayıcı oyunu ve öğrenme seçeneklerini sunar. Aktivite alanları çocuklara keşfetmeyi, denemeyi ve en önemlisi başarılı olmayı sağlar.
Biz, programımızın gücünün eğitim kadromuzun adanmışlığına borçlu olduğumuzu biliyoruz. Öğretmenlerimizi eğitimle, kaynaklarla ve bireysel bir öğrenme programı ortaya çıkarmalarında özgür bırakarak destekliyoruz. Öğretmenlerimize düşüncelerini paylaşmaları ve profesyonel olarak gelişmeleri için bir çok olanak sağlıyoruz.
Biz, disiplinde pozitif metotlara inanıyoruz. Çocukların kendi dünyalarında hareket edebilecekleri, tutarlı, yaş gruplarına uygun sınırlar kuruyoruz. Programlarımız çocukların bağımsız ve sorumluluk sahibi olarak gelişmelerine uygun düzenlenmiştir ATİ ANAOKULU insanlara, çocuklara, ailelerine ve personelimize değer veren bir kurumdur. Kapılarımız ailelerimize her zaman açıktır.
Biz, ebeveynlerin bir çocuğun hayatında en önemli kişiler olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden, ailelerle öğretmenler arasında karşılıklı saygı olması için uğraşıyoruz ve tüm personelle ebeveynlerin iletişimini sağlamaya çalışıyoruz. Biz düzenli olarak içimizde yer alan doğruluğu canlı tutuyoruz. ATİ ANAOKULU çocuklara araştırma ve tanıma fırsatlarını vererek çevresini ve kendisini ve dış dünyayı keşfetmesini sağlar Bu şekilde her çocuk kendi fiziksel, bilişsel, duygusal ve sosyal kriterlerini oluştururlar ve gelecekte ki yaşamları için bilgi birikimi kazanırlar.